Jak se bude jezdit na kole ve Vyškově za deset let?

Ve středu 25. dubna se zastupitelstvo města Vyškova zabývalo projednáním Generelu dopravy města Vyškova. Dosud platný generel byl vypracován v roce 2003, tedy bylo rozhodnuto zpracovat dokument nový.

Číst více
 

ARGUS Bikefestival Vídni oslavil své 20. výročí i největší cyklojízdou v historii

Jako by i počasí chtělo poděkovat organizátorům z partnerské rakouské RadLobby za vytrvalost při organizaci dnes už největšího evropského cyklofestivalu s 20letou tradicí.

Číst více
 

Výroční konference České cyklofederace proběhla v rámci brněnského veletrhu GO-Regiontour

Česká cyklofederace, založená před necelým rokem městskými cyklistickými neziskovými organizacemi, cykloturistickými organizacemi a cyklokluby, uspořádala druhou výroční schůzi v prostoru cyklovesničky na brněnském výstavišti 19. ledna 2018.

Číst více
 

Festivaly Cyklocestování jsou za dveřmi!

Po roce jsou zpět tradiční a oblíbené festivaly Cyklocestování. O víkendu od 6. do 7. ledna zavítá přehlídka besed a promítání o cykloturistice do Hradce Králové, o týden později, od 12. do 14. ledna, do Frýdku-Místku.

Číst více
 

Mezinárodní cyklokoridor má propojit Prahu s Vídní, Berlínem a Kodaní

Mezinárodní setkání českých, rakouských a německých partnerů, pořádané v Praze Nadací Partnerství ve spolupráci s MHMP, řešilo cyklistické propojení mezi důležitými evropskými metropolemi Kodaní, Berlínem a Vídní.

Číst více
 
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 39)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >| 
Facebook