Otevřený dopis primátorce hlavního města Prahy, Adrianě Krnáčové

​Vážená paní primátorko, jako jedni z prvních iniciátorů projektů oživujících vltavskou Náplavku nesouhlasíme s využíváním Náplavky pro propagaci automobilismu na jednom z nejvytěžovanějších veřejných prostor v historickém centru hl.m.Prahy.

Číst více
 

Homeport jako náš první zástupce v Evropské platformě bikesharingových systémů

Karlínská společnost Homeport, která vyvinula od svého začátku před 10 lety již pátou generaci veřejných kol Homeport se jako první zástupce z regionu vstřední a východní Evropy stala členem Evropské platformy bikesharingových systémů (PEBSS).

Číst více
 

Výroční konference ECF v červnu v nizozemském Ede se zúčastnila i Česká cyklofederace

Výroční zasedání Evropské cyklistické federace (ECF) se letos konalo 11. června 2017 v Ede v Nizozemsku v překrásných prostorech zkušebního centra jízdních kol a muzea cyklistiky DeFietser.nl a hostitelem byla holandská cyklofederace Fietsersbond.

Číst více
 

Lidové hlasování: Berlín dostane zákon o cyklistice

Iniciativa Lidové hlasování jízdní kolo postupuje: Jako první spolková země ustanoví Berlín v textu zákona podporu cyklistické dopravy (dále CD).

Číst více
 

Sedmou cyklojízdu RadParade ve Vídni navštívilo přes 10.000 cyklistů včetně

Již po sedmé se uskutečnila cyklojízda centrem Vídně po „Ringu“od Burgtheateru do Pratru a zpět, která je tradičně součástí největšího evropského festivalu městské cyklistiky ARGUS Bikefestivalu Vídeň (www.bikefestival.at).

Číst více
 
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 34)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >| 
Facebook